Covid-19 a náš e-shop

Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně Covid-19 a fungování našeho e-shopu najdete zde


Odesíláte stále balíky i během nouzového stavu?

ANO, náš e-shop funguje jako běžně, zásilky posíláme bez jakéhokoliv zpoždění pomocí kurýrů InTime a DPD.

Mohu platit dobírkou?

NE, Kurýrní služby nás samy požádaly o vypnutí dobírky kvůli maximálnímu omezení kontaktu s řidičem. Stejné doporučení vydala i vláda.

Mohu si poslat balík na Zásilkovnu?

NE, bohužel jsme museli naší oblíbenou Zásilkovnu vypnout, protože každý den vchází v platnost nová a nová opatření. Zásilkovna je postavena na tom, že budou otevřeny obchody, které fungují i jako výdejní místa a osud těchto míst je v následujících týdnech nejistý. Bylo by velmi nepříjemné, kdyby trčely balíčky na výdejních místech, které jsou zavřené. Hned jak to bude dávat smysl, tak Zásilkovnu vracíme do naší nabídky, je to totiž naše nejoblíbenější doprava!

Nabízíte nějakou kompenzaci?

ANO, po celou dobu karantény nabízíme dopravu zdarma u nákupu již od 400 Kč!

Samozřejmě přikládáme ke každé objednávce i dárek, takže nákup z pohodlí domova na e-shopu Padawan.cz může být stále radostí. :) 

Máte nějaké speciální hygienická opatření?

ANO, dodržujeme přísné hygienické podmínky, veškerou pracovní plochu a pracovní pomůcky jsme vyčistili desinfekčními prostředky. Ve skladu je povinné nošení roušky a rukavic. Nepřicházíme do styku ani s kurýrem, balíky předáváme bezkontaktně.

Lze předat balíček bezkontaktně?

ANO, stačí se domluvit s řidičem InTime na bezkontaktním předání (například nechat balíček za dveřmi apod.). Více informací ZDE

S kurýrem DPD se stačí domluvit telefonicky až Vám bude volat, že již je s balíkem u Vás - byli jsme ujištěni, že každý řidič moc rád vyjde vstříc.


 

Vážíme si Vaší podpory a spolupráce,
společně to dáme!

Luboš Matys
zakladatel PADAWAN.cz - vše z filmů, seriálů a her
dne 1.4.2020

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení