TOP 10 seriálů 2019 - druhá část

TOP 5

Chernobyl (Černobyl)

chernobyl_padawancz

Jako blesk z čistého nebe. Tak se dá popsat příchod seriálu Černobyl, který díky svému načasování byl pro mnoho předplatitelů HBO náplastí za nepříliš dobře přijatou Hru o trůny. Nejedná se o fantasy tématiku, ale seriál to je a sakra dobrej! Pokud Vám někdo řekne, že 3,6 roentgenu se ještě dá, nevěřte mu a utečte druhým směrem.

TOP 4

Rick and Morty

rickandmorty_padawancz

Panebože jak moc jsme se na čtvrtou sérii načekali, ale rok 2019 prostě dával jednu pecku za druhou. Intelektuální humor, který ne každému sedí, ale to zřejmě proto, že nezasvěcení neví, že bez Plumbusu na zdi se na tenhle seriál nemůžete dívat s tím správným požitkem. Za sečuánskou omáčku!

TOP 3

Stranger Things

strangerthings_padawancz

Třetí série seriálu Stranger Things byla snad tím nejlepším, co nám bratři Dufferové z městečka Hawkins představili. Nicméně to říkáme po každém díle, který vyjde. Na tenhle seriál nedáme dopustit a možná je náš výběr i trochu ovlivněn tím, že příběhy Eleven, Willa, Dustina, Mikea a dalších jsou pro nás zárukou pěkně stráveného večera.

TOP 2

The Witcher (Zaklínač)

witcher_padawancz

Zpočátku se našlo spousty zlých jazyků, kteří už od počátku "věděli", že tohle bude špatný, že Henry Cavill nebude na roli vhodný, že zbroj Nilfgaardských je otřesná (tady trochu dáváme za pravdu, že si Netflix mohl se zbrojí pohrát více), že Triss má být zrzavá (což není tak úplně pravda) a bůhví, co ještě. Nicméně Zaklínač všem pochybovačům zavřel pusu hned během prvních minut prvního dílu.  Jde vidět, že Henry je opravdový nerd, který nejen četl knihy, ale hrál všechny hry a postavu zná skrz naskrz. Absolutní pecka!

TOP 1

The Mandalorian

mandalorian_padawancz

Upřímně, mohl se vůbec na prvním místě umístit kdokoliv jiný než dokonalý Baby Yoda s Mandem? Od tohoto seriálu jsme kvůli rozčarování z posledních Star Wars moc nečekali. Ještě že tak, protože tohle se opravdu povedlo! Znovu se potvrzuje, že na co sáhne Jon Favreau, to je prostě pecka. A co je na tom všem nejlepší? Můžeme se totiž těšit na druhou sérii!


sklad_padawancz

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení