Náš maskot - raptor BLUE

Ahoj, já jsem raptor Blue. Byla jsem vyrobena s malou vadou - chybí mi totiž jeden dráp na noze. Zákazník, který si mě původně objednal, mě tedy vrátil. Když jsem se však vrátila do kanceláří Padawana, tak jsem se rázem stala oblíbencem a udělali ze mě svého maskota.

Od té doby vyrážím na různé výlety, prozkoumávám nové balíčky a pomáhám expedovat zásilky k Vám. Díky chybějícímu drápku má cesta vlastně vedla až k této práci, která mě nesmírně baví, jsem tedy vlastně moc ráda, že ten drápek nemám. Na světě je totiž krásně!

BLUE1

Všechna má dobrodružství můžete sledovat na našem instagramu ZDE


CESTOVÁNÍ PO SVĚTĚ S BLUE

Vyrazila jsem si na okružní jízdu po světě. Fotky z cest Vám budeme denně přidávat na našem instagramu. Jako odměnu pro všechny světaznalé pro Vás máme připravené kupóny na 101 Kč!

Jak získat 101 Kč na nákup?

Stačí udělat objednávku klasickým způsobem přímo přes náš eshop a před dokončením nákupu využít slevový kupón.

Jak zní slevový kupón?

Vždy se jedná o město, ve kterém jsem právě vyfocena. Pište vždy bez háčků, čárek a velkých písmen. Pokud jsem tedy vyfocena například u Pražského Hradu, pak je kupón "praha".

Kupony mají trvání vždy pouze JEDEN DEN, pokud jej sami nevyužijete, pak jej neváhejte poslat přátelům, kteří jej třeba rádi využijí.

Jediná podmínka použití kupónu je nákup alespoň 500 Kč ( bez dopravy a platby).

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení