Dárek ke každému nákupu

Při každém nákupu na eshopu www.padawan.cz obdržíte dárek, který s láskou zabalíme spolu s Vaší objednávkou a to zcela zdarma!

Jaké dárky aktuálně přikládáme?

Náhodné tričko s potiskem - PRÁVĚ PŘIKLÁDÁME ✔️

kapesniYoda11

Ke každé objednávce přihodíme náhodné tričko s potiskem zdarma. Výběr je zcela náhodný, pokud však preferujete určitou velikost či pohlaví, neváhejte to připsat do poznámky k objednávce a slečna na expedici to nepochybně vezme při balení v potaz. :)


Balíček Haribo gumídků - PRÁVĚ PŘIKLÁDÁME ✔️

6210-1

Pokud rádi mlsáte, nebo objednáváte dárek někomu s vytříbeným jazýčkem, pak balíček Haribo gumídků je vždy volba na jistotu. Tím se prostě nemůžete trefit vedle.


Náhodná drobnost z Harry Pottera - UKONČENO

6564 

Jste Potterhead, nebo máte doma zarytého fanouška této kultovní ságy? Pak je volba dárku zdarma v podobě náhodné drobnosti z Harry Pottera jasnou volbou.

Obdržíte jednu z těchto drobností: Propiska / tužka / guma / ořezávátko / pravítko


Rouška s logem PADAWAN - ukončeno

rouska2

K objednávce z e-shopu www.padawan.cz přiložíme jako dárek roušku zdarma. Ústenku obdržíte při každé objednávce v libovolné hodnotě, tedy klidně i u objednávky čítající jen jednu malou figurku. Společně to dáme!

Roušku si můžete prohlédnout ZDE

O rouškách jsme se také rozepsali v našem blogu ZDE 


Náhodná placka Star Wars - UKONČENO

 placka

Placka Star Wars na připnutí na bundu, batoh, nebo jen tak na vystavení? Co by ne! Tématická placka na motivy Hvězdných Válek udělá radost každému správnému fanouškovi.

Celkem 5 různých placek.

 

DAREK

x