Zásilky stále odesíláme každý den, kurýři jezdí, balíme v rukavicích a rouškách. :) Po domluvě s kurýrem je možné nechat balík za dveřmi apod. (nemusí tedy vůbec dojít ke kontaktu) Společně to dáme!

Dárek ke každému nákupu

Při každém nákupu na eshopu Padawan.cz si vyberete jeden ze tří dárků, který s láskou zabalíme spolu s Vaší objednávkou a to zcela zdarma!

Jaké dárky aktuálně přikládáme?

Náhodné tričko s potiskem - PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

kapesniYoda11

Ke každé objednávce přihodíme náhodné tričko s potiskem zdarma. Výběr je zcela náhodný, pokud však preferujete určitou velikost či pohlaví, neváhejte to připsat do poznámky k objednávce a slečna na expedici to nepochybně vezme při balení v potaz. :)


Balíček Haribo gumídků - POZASTAVENO

6210-1

Pokud rádi mlsáte, nebo objednáváte dárek někomu s vytříbeným jazýčkem, pak balíček Haribo gumídků je vždy volba na jistotu. Tím se prostě nemůžete trefit vedle.


Náhodná drobnost z Harry Pottera - UKONČENO

6564 

Jste Potterhead, nebo máte doma zarytého fanouška této kultovní ságy? Pak je volba dárku zdarma v podobě náhodné drobnosti z Harry Pottera jasnou volbou.

Obdržíte jednu z těchto drobností: Propiska / tužka / guma / ořezávátko / pravítko


Náhodná placka Star Wars - UKONČENO

 placka

Placka Star Wars na připnutí na bundu, batoh, nebo jen tak na vystavení? Co by ne! Tématická placka na motivy Hvězdných Válek udělá radost každému správnému fanouškovi.

Celkem 5 různých placek.

 

DAREK