Zásilky stále odesíláme každý den, kurýři jezdí, balíme v rukavicích a rouškách. :) Po domluvě s kurýrem je možné nechat balík za dveřmi apod. (nemusí tedy vůbec dojít ke kontaktu) Společně to dáme!

O nás

o nas1Náš příběh začal před lety, kdy jsme se nadchli do potisků textilu, pořídili první stroj na tisk a začali podnikat. Rok se s rokem sešel a z výroby potisků jsme přešli i k přímému prodeji.

Při rozhodování, kam směřovat naší práci, čas a úsilí s dalším eshopem jsme měli jasno v tom, že budeme dělat jedině to, co nás baví. A jelikož filmový, seriálový a herní svět je jeden z našich největších koníčků, tak jsme měli jasno ihned. Touto tématikou žijeme každý den, proto je pro nás zcela přirozené se obklopovat věcmi z "nerdského" prostředí. Prostě to máme rádi.

Momentálně se zabydlujeme v nových prostorách na Masarykovo Náměstí 15 v Podbořanech. Naleznete nás na pobočce každý pracovní den od nevidím do nevidím a po domluvě klidně i o víkendy.

Naše práce je pro nás zábava a koníček v jednom. Každý den je výzva nadále naše služby zlepšovat a poskytovat ten nejlepší možný zákaznický servis. Jak se nám to daří můžete čekovat například na našem facebooku.

A kdo jsme jmenovitě?


Luboš Matys

přezdívka: Zakl (dlouhá story, pokud jste zvědaví, klidně se zeptejte a historku povíme)
| top filmy: Interstate 60, Casino, Pán Prstenů, Star Wars
| top seriály: Rick and Morty, Přátelé, Hra o trůny, Sons of Anarchy
| top hry: CS:GO, Age of Empires 2

Na starost má: zákaznický servis, marketing, odbavování zásilek

Kontakt: info@padawan.cz | +420 778 540 888


Eva Forejtová

přezdívka: Eve
| top filmy:
| top seriály:
| top hry: Drakensang

Na starost má: detailní přehled o všech produktech na eshopu, produktový specialista, odbavování zásilek

Kontakt: eva@padawan.cz