7 hodnocení

Pěnový Facehugger 105 cm Alien

Oficiálně licencovaná replika Facehuggera v životní velikosti, jak ho můžeme znát ze snímku Vetřelec (Alien), kultovního filmu natočeného podle motivu švýcarského malíře, sochaře a návrháře H.R. Gigera.

Replika je vyrobena z ručně malované odolné pěny s ohýbatelným ocasem, takže je možno tvorečka umístit naprosto kamkoli.

Facehugger je druhým vývojovým stádiem vetřelce. Své oběti útočí na obličej, aby jí nakladl zárodek do hrudního koše. Má celkem osm nohou sloužících pro udržení se na hlavě oběti. Za nohama je dvojice dýchacích vaků, za vaky ocas z obratlů, který slouží k uchycení hostitele kolem krku.
Facehugger prostrčí do krku hostitele dva vývody, z toho jeden nosem. Jedním klade zárodek a druhým reguluje saturaci kyslíku. Po celou dobu má ocas omotaný kolem krku oběti proti případné snaze o odstranění z obličeje hostitele. Po nakladení zárodku Facehugger umírá.

Předobjednávka na cca červenec 2021
Kód: NECA51355
Značka: NECA
1 999 Kč
  • Velikost 105 cm
  • Materiál: pěna
  • Ohýbatelný ocas
  • Ručně malováno
  • Hmotnost: 1567 g
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
F Avatar autora 4.7.2018 23:02
Dobrý den, Prosim o radu ohledne tohoto produkt. Zajima mne,zda-li je material odolny dlouhodobe vode. Zamyslim totiz produkt vlozit do skleneneho valce s vodou. Stejne tak jako to bylo ve filmu. Mam jen strach aby nedoslo k poskozeni produktu. prosim sdelte mi z jakeho materialu je vyrobena a zda odolava dlouhodobe vode. Předem dekuji za odpoved. Kůs
Odpovědět
LM Avatar autora 9.7.2018 10:28
Krásný dobrý den, Filipe, děkujeme za dotaz. Tento Facehugger v životní velikosti je dle informací výrobce vyroben z detailní, ručně malované pěny. Standardně se doporučuje na klasické vystavení, nicméně konkrétně u tohoto produktu bych se osobně nebál jej do vody vložit, jedná se totiž o kvalitního výrobce, se kterým máme jen ty nejlepší zkušenosti. Můžete tedy Facehuggera objednat a v klidu jej doma prozkoumat a osahat. Pokud byste se rozhodl, že jej do vody dávat nechcete, tak můžete uplatnit své právo na vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů. V každém případě se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi budeme jakkoliv dále nápomocní. S pozdravem a přáním pěkného dne za Padawan.cz, Luboš Matys
x